| Hugg a întrebat:

Deci azi mi.am luat ipad 2, si nu pot sa ma conectez la wi-fi, am dat la setings si am gasit wi-fi'ul si am pus parola si imi tot arata ca se incarca incontinuustraight face si cand incers ca intru pe net nu pot, imi spune ca nu e conectat al wi-fi. si inca ceva, cum ma conectez la app store? are legatura cu conectarea la internet? pentru ca si acolo mi se incarca incontinuu. va rog mult ajutati-ma, dau fund pentru cel mai ajutator raspuns, mersi mult.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ai nevoie de internet sa te conetezi la app store.
Partea cu internetul ori ai pus parola gresita ori router ul da ip static ori exista o filtrare dupa mac in router.

| Hugg explică:

Funda*