| EvangelineLovin a întrebat:

Deci, calculatorul meu e nebun. Noaptea se porneste singur, pe la 2-3 noaptea ma trezesc ca e aprins. Ce e in neregula cu el?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ori sunt scurte întreruperi de curent și la revenire pornește automat (trebuie setat în BIOS să nu mai facă așa), ori ai setat pe undeva (tot în BIOS) să fie „trezit" de activitatea pe ethernet sau modem.

| KodrutZ a răspuns (pentru mihai69):

Exact. Nu e nebun. Face ce ii zice omu'.

| K0sti a răspuns:

Sursa proasta, sau setarile din BIOS legate de wake-up!

| CinevaNou a răspuns:

Incepe sa devina constient de sine, ai grija:-s

| Aida55 a răspuns:

Loveste-l cu ciocanul.

Daca functioneaza si scos din priza, atunci, prietene, du-l la zona 51, inainte sa te faca sclavul lui. laughing

| Lindoro a răspuns:

Sau cheama un preot sa-i faca o exorcizare! Parca vezi Pc-ul cum noapte umbla prin camera, se duce pe balcon si incepe sa schiaune la luna!

| user123456789 a răspuns:

Un spirit l-a posedat.

| sNex96 a răspuns:

Scoate-l din priza noaptea, fura curent. laughing