| ThisIsIoanaBlack a întrebat:

Deci daca o persoana m-a blocat pe facebook, si am facut un grup tot pe facebook iar o alta persoana din grup care nu era blocat de persoana care m-a blocat l-a bagat in grup imi poate vedea mesajele sau pot vorbi cu persoana care m-a blocat, in grup? Funda :* scuze daca am gresit categoria.

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna. Nu ai cum.
Persoana care te-a blocat nu poata sa vada nimic din ce faci tu, nici pe un grup, deoarece tu pe facebook nu mai existi, la fel si la tine odata ce te-a blocat. Chias si daca si-a facut sa zicem o pagina si tu ai dat like, dupa blocare acea pagina nu mai exista chiar daca tu ai dat like si poate comenturi.
Deci persoana care te-a blocat bu poate sa vada nimic de la tine, dar la fel sa intampla si tie, nu poti sa vezi nimic de la persoana blocata. ( daca vorbeste o alta perdoa a pe grup cu persoana care te-a blocat, se vede ca si cum persoana care nu te-a blocat vorbeste sigura, la fel vede si persoana blocata daca vorbesti pe grup cu cineva,)

| ThisIsIoanaBlack explică (pentru LaLaura):

Multumesc mult :*

| LaLaura a răspuns (pentru ThisIsIoanaBlack):

Nu ai pentru ce! :*