| Raluca_6071 a întrebat:

Deci, de 3 zile nu. mi mai merge messengerul. Nu stiu ce are, daca vreau sa intru imi apare eroare ca si cum nu as avea netu conectat.Adica imi zice s verific daca am netu'conectat.Netul merge pentru ca am folosit meebo.In schimb daca incerc sa instalez messenger 9 zice ca Yahoo! Messenger is unable to download files needed for installation.Please check firewall settings and retry installation. Ce trebuie sa fac? straight face Daca poate sa ma ajute cineva sa-mi dea id. ul sau sa-mi explice pas cu pas.Multumesc.Funda!

2 răspunsuri:
| Gumitzza5 a răspuns:

Sterge tot yahoo messengerul.si downloadeaza alt messenger(10.11).Poate ca ai un virus care nu-i mai permite messului sa se deschidathinking

| TheBlueWolf a răspuns:

Am avut si eu o intamplare asemanatoare.Eu recomand stergerea totala a fisierelor din fostul program ce nu mai corespunde, la urma, dupa ce esti sigura ca nu a mai ramas nimic din el incearca sa il instalezi din nou.In principiu ar trebui sa mearga.