| anonim_4396 a întrebat:

Deci este folderul asta numit "system 32" si am citit pe internet ca daca il steg calculatorul meu sa va misca mult mai repede e adevarat?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nici nul poti sterge ca nu te lasa windowsul

suntserios
| suntserios a răspuns:

Incearca... ne spui maine daca iti mai merge calculatorul

| K0sti a răspuns:

laughing Sterge-l!

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

big grin Nu il sterg!

| LinxCont a răspuns:

Daca e sters, windows-ul nu mai merge.
http://www.youtube.com/watch?v=wDrqq5b0J58#t=89.379395

| Mary012 a răspuns:

Nici nu cred ca o sa te lase sistemul de operare sa il stergi ca ala e Windowsul happy

| kalex a răspuns:

Sper ca glumesti. Acela contine fisiere Windows

| anonim_4396 explică (pentru kalex):

Da dar ma ajuta la ceva?

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine ti-a spus asta si-a batut joc de tine, sterge-l daca poti, dar fi pregatit sa instalezi un windows, sau eventual fa-ti un back-up la date inainte sa-l stergi.

| kalex a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca il stergi atunci stergi unele din cele mai importante lucruri are Windowsului fara care nu poate merge!