| Alpha a întrebat:

Deci fratilor am achizitionat un laptop cu conf asta : Intel Dual Core P6100 frecventa la procesor e de 2000 MHz si dimensiune Cache procesor 3072 kB tip display LCD diagonala LCD 15.6 inches Chipset video NVIDIA GeForce 310M Cuda cu o rezolutia optima 1366 x 768 pixeli, tip memorie video dedicata cu capacitate memorie video 1024 MB hard HDD 5400 rpm, SATA capacitate HDD 640 GB memorie RAM standard 4096 MB RAM DDR3 - 1066Mhz Audio High Definition Audio - intrebarea mea e daca e BUN si cand zic "BUN" zic sa imi duca Call of duty modern warr, pes 11, etc... care imi zice si mie klumea ce duce si ce nu duce si cam ce e de capu acestui laptop i dau funda >:". promitbatting eyelashes

5 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Merge ...si ca fapt divers citeste cate ceva despre CUDA, sa vezi si tu cam ce este si ce poate face! Sa-l stapanesti sanatos!

| Ryuzaki a răspuns:

E destul de puternic.Nu ar trebui sa ai probleme cu jocurile. O sa-ti mearga foarte bine jocuri precum Gta 4, Cod MW 2 si cam toate cele noi.Have fun.

| angel4v3ryour a răspuns:

cooldap ce sa zic... e un laptop destul de bun dar de nivel mediu sa zic asa pe piata...anul viitor o sa poti sa te joci doar jocurile pana in prezent pentru ca jocurile evolueaza in cerinte de sistem asa ca nu e o investitie pe viitorwinking

| alexooox a răspuns:

Unitatea mea e mai buna ca leptou asta de 100 X =)!

| mihaiion2 a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta si pe 26 decembrie si ti s-a raspuns. Te intereseaza ceva anume sau doar te lauzi? Nu poate nimeni sa iti spuna ce merge si ce nu merge pe laptopul tau avand in vedere ca in fiecare zi apar noi si noi jocuri, dar in fuctie de ce aplicatii sau jocuri te intereseaza poti cauta pe net system requirements pentru jocul respectiv. Este mult mai usor. In principiu pot sa iti spun ca ai o configuratie foarte buna pentru un laptop insa laptopurile nu sunt pentru jucat. Un gamer adevarat isi ia un sistem desktop la care poate aduce imbunatatiri oricand prin investitii minime astfel incat sa poata juca orice.