| Gaby_5271 a întrebat:

Deci mi-am luat un modem digi net mobil MF190 de la rds si a mers f bine cat am avut windows xp. Mi-am instalat windows 7 ultimate si nu reusesc sa il fac sa mearga deloc. Ma puteti ajuta? fundita

3 răspunsuri:
| necdannec a răspuns:

Sal vorbeste cu cei de la rds ...au o incompabilitate la win 7.
trebuie sa iti dea IP fix

| MoNsTeR a răspuns:

Eu mi-am luat acum ca o fost la promotie(nici n-am stiut ca au inainte de ea) si imi merge perfect pe win7(am net prin fibra dar l-am testat sa vad daca merge si merge bine) uitate pe cutie la el sa vezi daca e compatibil cu w7 daca e inseamna ca poate s-a stricat si-l poti face cu garantia daca nu scrie ca e compatibil at poate iti pot schimba ei softu daca mergi la ei... oricum du-te la un punct RDS si o sa te lamureasca eiwinking...app de curiozitate laughing a tau e negru si scris cu albastru sau cu verdelaughing?

| JustShh a răspuns:

Pai ai nevoie de drivere de windows 7