| carhartt a întrebat:

Deci, Salut in primul rand, Va rog din sufletelul meu, si din toata inimioara mea, daca se poate, sa-mi dati si mie un cont pe metin2.ro mai mare de lvl 20-25.am nevoie urgenta, dar pe gratis, pentru. cei care nu mai au nevoie sau nu mai vor sa mai joace ...bagati id : zavi.zavera si mi-l dati acolo sau lasati aici mesaj cu id vostru si va dau eu add.mersi mult... si nu am stiut la ce categorie se incadreaza acest mesaj si l-am pus aici sper sa fi fost binelaughing

3 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

De fapt era la hobbies & pets... da asta ii partea a2-a laughing

| carhartt explică:

Mai dar eu nu vreau de lvl 80laughingstai linistit nu te ambala asa, si am zis pentru cei care nu mai vor nu ii oblig, si iti dai seama ca mesajul era pentru cei carenu au bagat bani in conturi.ca nu foarte multa lume a baga tbani in cont

| dannyell a răspuns:

Altii vand conturi de lvl 70-80 pe vreo 2 milioanelaughing si tu vrei pe gratis.valeu sunt din astea care baga bani in conturile astea si cand ajung mari se plictisesc si le vand, am jucat si eu metin cand abia aparuse in romania erau 2 servere si acum au inceput toti prostii sa joce scuze nu am facut referire la tine la toti carei vad si ma apuca dracii ca tare smecheri mai sunt in tastatura iar in spatele compului sta un plod sau un dobitoc vai de el.de sa ajuns la 10 servere momentan.