| anonim_4396 a întrebat:

Deci vreau mai explicit! Am Samsung star 3 s5229 si am in meniu un app CHATON si :
- acceptati termeni si conditii? bla bla bla dau accept
-inregistrare introduceti codul de tara +40 nr tel. 074*******
-urmatorul trimeti un sms la +40074******* pentru a verifica automat nr de tel primirea sms-uluipoate dura un timp se pot aplica taxe pentru sms dau aprobare
- se verifica codul asteptati 00:57; 00:56; 00:55. verificare nereusita nu se poate aproba nr de tel incercati aprobarea utilizadn codul de verificare dau da
- introduceti codul de verificare primesc un sms cu chaton cu codul bag codul si mai jos pic zice retrimitere cod de verificare daca nu primiti un sms in 2 min retrimiteti codul de verificare si e mai jos contin si anterior si nu stiu ce sa fac sa dau contin imi ia bani ceva? p.s. pe cutie zice ca am Samsung apps si nu am dc?

1 răspuns:
| AdiS a răspuns:

Nu iti functioneaza si ar trebui sa il schimbi cu un alt Samsung (Ex. Galaxy)