| CosminComan75 a întrebat:

Deci vreau sa instalez windows vista home basic pe pc-ul Dell optiplex gx240! Mentionez ca momentan pc-ul nu este conectat la internet! Este pc-ul unui prieten si nu mai are cd-ul cu drivere! De unde pot sa fac rost de driverele necesare? PC-ul are urmatoarea configuratie: 2.8 GHz Intel pentium 4, 512 ram si 64 mb la video! Are cineva driverele sa mi le trimita pe messenger? Id-ul meu este: cosmin_coman99!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Instaleaza mai intai Windowsul. Apoi intra de pe PC-ul tau si ia-le cu un stick: http://driverscollection.com/? H=OptiPlex%20GX240&By=Dell