| Sмιle a întrebat:

Decii, am o problema! ma tot suna unu. nu stiu cine e nu stiu ce vrea. As vrea sa-i blochez numarul de telefon, ca sa nu ma mai poata suna. Problema este ca nu stiu cum sa fac. Am un Nokia Asha 201. Cine are/ a avut sau stie cum sa-l blochez, va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| AmxMod a răspuns:

Salut, nu stiu cum trebuie, dar vreau sa te intreb ceva. tu cand ati scuturi telefonul nu ati suna ceva in el, ca si cum ar fi o bucata de fier in el. raspunde-mi te rog frumos

| mihai1997 a răspuns:

Pai e f simplu intri de la deviere apel..de la setarile telefonului! funda

| Ciocanciprian12 a răspuns:

Trebuie sa il intrebi cine e... poate vrea sa va cunoasteti laughing

| GabNab a răspuns:

Eu am un Samsung ch@t E2222.din cate stiu numerele se blocheaza din setari. scrie ceva de genul " lista de blocare" cauta in setari prin toate foldarele.mai multe informatii iti va spune RalPal.va intra cam pe la 20:15.:*

| RalPal a răspuns:

Asa,eu sunt tipa de care iti vorbea GabNab. intrii in setari la apel, dai la toate apelurile si iti scrie la un moment dat gen respingere automata. Vezi daca corespunde big grin