| Radeas1 a întrebat:

Decomandata am Samsung gakaxy chat. De Craciun, vreau sa strang bani si sa cumpar un Nokia lumia la 549 lei. Ce ziceti, merita sau nu? E mai bine sa raman cu samsungul, sau e mai bun Nokia lumia?

Răspuns Câştigător
| elisa820 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa ramai deocamdata cu Samsung galaxi chat dar daca vrei un Samsung galaxi putin mai performant cumpara un Samsung galaxi trend lite care costa 600-700 de lei!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai bine vinde samsungul si mai iei niste bani de pe acela si iei un Nokia lumia 620 sau 720. Daca nu vrei sa il vinzi ia un Nokia lumia 520 are un procesor de 1ghz dual core 512 mb ram si o placa video foarte buna plus windows phone 8

| AnimeG0DDDFan a răspuns:

Eu am samsungn galaxy trend, Te sfatuiesc sa-ti iei unul si tu e cam la acelasi pretwinking

| StefaniaGeanina a răspuns:

Eu zic sa ramai la samsung..Nokia nu are android, deci are mai putine aplicatii..nu asa de multe cum sunt in magazin play

| TeFlegmez a răspuns:

Eu zic ca e mai bun Samsung'u, deoarece are android...

| ApOcAlYpSe69 a răspuns:

Eu iti propun sa iti iei Nokia lumia ca are sistemul mai bun(1Gh dual core 512 MB RAM) si e si touch, plus ca poti vinde Samsung-ul si mai scoti ceva de pe el. Sper ca ti-am fost de folos

| TyDoR a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti cumperi Nokia Lumia deoarece are un mod foarte simplu pentru cooperare
o camera HD
Nokia Lumia e mai bun decit Samsung Galaxy