| Robi1444 a întrebat:

Diagonalele pentru un laptop gaming de 15, 6 inchi, sunt mici?!
Mi-e frica sa nu imi fie prea mic.
Si nu imi cumpar desktop pentru ca cu desktop-ul nu o sa umblu 150km in fiecare saptamana (facultate)

10 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca ai de umblat la facultate, nu iti iei laptop de gaming. Dooh...

suntserios
| suntserios a răspuns:

S-o crezi tu ca ai sa mergi in fiecare sapt. acasa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Ce ai bre? La 150 km e foarte posibil. La cel mult 2 saptamani se intoarce acasa sigur. Pai la distanta asta!?
Ca sunt unii care stau si la 40-50 km si vin de 3 ori pe an acasa e cu totul altceva.

| Robi1444 explică (pentru suntserios):

Dacă îmi permit, unde ţie problema?

| Robi1444 explică (pentru anonim_4396):

Varumio vine acasă în fiecare săptămână din Ungaria, deci face cam 200 km

| K0sti a răspuns:

Vezi sa nu te stranga...
Nu ai mai vazut laptopuri in viata asta pamanteana a ta, de pui intrebari din astea stupide?

| Robi1444 explică (pentru K0sti):

Nu, abia ce am sosit pe pământ... de asta întreb. probleme?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptopul are ecranul suficient de mare. In rest, nu-ti zic eu ce sa nu-ti iei daca ai bani si stii ca totusi te si joci.

| Ajuttot a răspuns:

Este destul de ok diagonala aia http://bit.ly/1N0hN65

| Robi1444 explică (pentru Ajuttot):

Vad ca vrei sa faci bani.