| Cheloo20cmRecords a întrebat:

Din ce retea e prefixul 031?

Răspuns Câştigător
| cristina_3693 a răspuns:

Bucuresti

13 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Este vorba de un număr fix pe Rds, prefixul este pentru București.
021 pentru Romtelecom în București.
031 pentru Rds în București.

| Robert a răspuns:

Din reteaua Rds-Rcs.

| Robert a răspuns:

Mikkhhell cum sa se termine combinatile? Gandeste-te ca numarul de fix are 7 cifre.Ies variante de 10 ori mai multe ca numarul populatiei din Bucuresti.Nu se schimba 021 ca ala e prefixul Bucurestiului.

| mikkhhell a răspuns:

Sunt noile numere din Bucuresti ale romtelecomului (combinatiile cu 021 s-au terminat), dar ar putea fi si prefixul judetului Maramures sau Satu-Mare.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Vodafone.

| 3ntzz a răspuns:

Buna!
Prefixul este de la Bucuresti, RDS.

| PixieTrixie a răspuns:

Rds

| MissDi a răspuns:

0731 poate.e din Vodafone

| anonim_2445 a răspuns:

China

| valeriaradmacher a răspuns:

Din ce retea este prefixul 031

| MariMirel a răspuns:

Din ce județ este prefixul 031 și ce anseamna Agency For Control Of Outstanding Debts

| Enache_Adrian_1959 a răspuns:

De unde e prefixul031