| Shtef ' a întrebat:

Din neatentie, am sterg bara de meniu de la Mozila Firefox, iar acum nu mai stiu cum sa o pun la loc... Va rog, imi puteti spune cumva ce sa fac ca sa apara din nou acolo? MUltumesc happy.

9 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Click dreapta pe spatiul mic dintre locul unde apare site`ul pe care te afli si bara de titlu, deci click dreapta acolo, si bifezi Menu Bar

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Apasa pe F11
poate a-i sa reusesti laughing
big grin

| cretzufinish a răspuns:

Apasa F11. Papa

| smaranditza a răspuns:

1.cred ca trebuie sa dai cautare pe google pentru mozilla toolbar, si cred ca acolo gasesti un download, apoi gata!
2.ar t\rebui sa te uiti si incontrol panel, la add and remove programs, daca ai sters cu adevarat bara caeea
si acolo dai restore
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai F11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F10 apoi ati apare stanga sus fisier, editare, vizualizare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si dai vizualizare si apoi ce bara vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F10 draga mea, astia te mint

| Shtef ' explică:

Gata. am gasit happy multumesc oricum >big grin