| anonim_4396 a întrebat:

Dintre Allview Viva C7 si Evolio evotab 5, care si-ar merita banii?

Răspuns Câştigător
| Exaizo a răspuns:

Allview Viva C7 este mai buna, procesor dual (spre deosebire de single-ul lui evolio), model mai nou, etc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa iei un produs de la un producator consacrat, nu de la romani care isi pun numele pe chinezarii ieftine. Tot ce este romanesc, adus aici, este de slaba calitate. Evita Allview, evolio, utok, eboda, vonino si alte prostii de gen.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate nu toti avem bani ca sa ne permitem tablete de la producatori consacrati. Sa ne faca salarii pe masura si ne cumparam cu totii ipad sau galaxy tab si ce-o mai fi. Daca exista o limita de buget te limitezi si la ceva ieftin. Daca nu e bun...asta e. Nu toti isi permit sa scoata milioane pentru o tableta pc scumpa. Cat despre Allview... De cateva luni folosesc un Allview s6 style si mi-a facut impresie buna. Si crede-ma ca oriunde e fabricat dispozitivul tot cu piese made in china este fabricat.

| BlueLove0000 a răspuns:

Allview Viva C7
http://bit.ly/1uOB8Jr