| Dhanny23 a întrebat:

Disconected by server

Minecraft Failed To Verify Username

Am facut un server si cand vreau sa intru pe el imi apare aceasta eroare. Sugestii?

PS. serverul e de minecraft...

3 răspunsuri:
| hello123 a răspuns:

Pai ce setari ai la server? stii ca trebuie sa ai si un port, nu? adica umbli la setarile router-ului si iti faci portul (era ceva combinatie speciala si nu o mai stiu). plus ca trebuie sa ops si mai sunt si alte chestii pe care nu ti le pot spune numai daca imi zici ce setari are sererul

| niitraam a răspuns:

Ai cumparat contul de minecraft? daca da, nu stiu ca ai putea sa-i faci. daca il ai piratat, in sensul ca iti poti schimba numele si nu ai parola. daca da, trebuie doar sa iti pui un nume mai scurt

| Andrei_Soagher_1999 a răspuns:

Nice! I just got a Minecraft card code for FREE! :D http://freeminecraft.cc