| manuelaaa a întrebat:

Doresc foarte mult sa imi cumpar un telefon samsung f480. M-am interesat la reteaua vodafone(pentru ca sunt abonata si as vrea sa il am pe puncte) dar mi s-a spus ca s-a scos de pe stoc anul trecut.(deci nu se mai pot face comenzi) NU stiti de unde as putea comanda folosind punctele vodafone? Oare telefonul se gaseste la alte firme (ca si orange)de unde sa il pot cumpara fara puncte? Se mai fabrica? Imi recomandati sa il iau de pe net?

FUNDITA PENTRU RASPUNS

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei am eu unul cu toate acceasoriile, 0747549255

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, il puteti lua de pe net. si eu am luat unul de pe okazii.ro. nu au fost nici un fel de pobleme. la Orange nu se vinde., nici la germanos. nu se mai fabrica.