| seby19 a întrebat:

Doresc sa editez niste filmari si am nevoie de un program nu foarte complicat. Mentionez ca ceea ce vreau sa ofere programul sunt urmatoarele:
taiere din videouri, adaugare muzica, efecte interesante, efecte de tranzitie placute si adaugare text.

Răspuns Câştigător
| Revolt666 a răspuns:

Pai cu windows movie maker poti sa le faci pe toate da de ex cu Sony vegas care e mai complex ai putea sa bagi tranzitii de 100 de mii de ori mai misto da trebuie sa lucrzi mult ca sa inveti... sper ca te-am ajutat, funda? (as putea sa iti fac eu ca eu mai lucrez in Sony vegas)

3 răspunsuri:
| VisualBasicExpert a răspuns:

Incearca cu Windows Mouvie Maker sau Sony Vegas Pro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ulead Video Suite

| miha3Lla a răspuns:

Incearca video pad :p