| Deatcu_Gicu_1956 a întrebat:

Dragi prieteni cu mult respect va rog sa ma ajutati intr-o problema.Pe contil meu de yahoo maill apare la mesaje primite sa zicem 3 dau sa citesc si apoi sa sterg dar ramane mereu 1 si la spam tot asa oricat le-asi sterge mereu ramane unu si nu stiu ce sa fac. Deaceea va rog mult cine poate sa ma ajute,,,,

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Este un bug (greseala de program) la Yahoo, numara gresit. La fel sunt si in alte parti, de exemplu la Facebook.
Nu te ingrijora, cu timpul le vor rezolva, tu n-ai ce face.

1 răspuns:
| Tigrrr a răspuns:

Presupun ca este un bug.