| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cate zile ai simptomele unei sarcini?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De obicei, primele simptome incep la 14-20 de zile de la conceptie.

tundenana
| tundenana a răspuns:

De obicei incepe prin perioada cand trebuie sa vina cilul... daca intarzie ciclul atunci fa un test de sarcina si vei stii sigur daca esti insarcinata...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa mai cred depinde de la organism la organism

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu sa intreb ceva pentru ca sunt foarte ingrijorata:am facut sex neprotejat insa iau anticonceptionale(am uitat una in saptamana a3a dar am luat 2 pastile a doua zi) si eram si in timpul menstruatiei(a 4a zi)... a trecut 1 saptamana de atunci si au incaput sa ma doara sanii dintr-o data. o prietena spune ca de la anticonceptionale(e a3a luna de cand iau)... voi ce ziceti? care sunt sansele unei sarcini? sad

| nicky a răspuns:

Depinde de fiecare, nu e o regula.

| micuta_8485 a răspuns:

Cam dupa doua saptamani. o spun din propria experienta.happy

| bobocandrei a răspuns:

Tinand cont ca suntem la sectiunea TEHNOLOGIE, o sa-ti raspund la intrebare ca atarebig grin...Nu exista un rezultat concret, tehnologia nu a avansat atat de multlaughing

| geta_6411 a răspuns:

Dupa 20 de zile de la contactul sexual pe care il suspectez fa un test de sarcina daca nu un control medical