| Ancutza23 a întrebat:

Dupa ce am reinstalat windows-ul nu am mai putut sa instalez programe, le-am downloadat si cand am dat "run" fie nu s-a deschis nicio fereastra, fie mi-a aparut : "numele programului. exe is not a valid Win32 application". Ce as putea sa fac? Windows Installer 4.5 are vreo legatura asta? Ar rezolva problema?
Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema e ca trebuie sa descarci un program compatibil cu platforma windows adica pentru 32biti. Incearca sa cauti altul pe google "numele programului pentru windows 32 biti„