| JaJe a răspuns:

Salut!
In primul rand, acesta este o placa video pentru PC [Nu Laptop!]
Si in al 2lea rand, piesele care pot fi schimbate de pe un laptop sunt: PROCESOR, RAM, BATERIA, HDD. Si atat!
Placile video nu se pot schimba din pacate, daca tii neaparat sa schimbi placa video, singura sansa e sa-ti cumperi alt Laptop cu placa video mai buna.

Numai bine!

| jedeka a răspuns:

Placa aia este pentru PC. Pe laptop e mai greu de schimbat si costa mult mai mult, ceea ce nu face rentabila achizitia (mai bine iti iei un laptop nou si il vinzi pe cel vechi)