| Gabby7 a întrebat:

E normal ca pe un laptop pentium 2117u 1.8 Ghz, nVIDIA gt720m 2gb, 4 gb ram ddr3 1600mhz sa am in jur de 20-60 fps in cs + lag in prostie, ce pot face sa dispara lagul si sa am fps mai mult? FUNDAA!

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Updateaza-ti totul la cea mai noua versiune http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/, verifica daca ti se incinge procesorul/placa video, incearca si alte jocuri sa vezi daca iti face asa.

| Skynox a răspuns:

Download CS nVidia E4 + scrie în consolă:
developer 1
fps_max 800
fps_modem 100
rate 25000
.

| Gabby7 explică:

Am facut update la placa video, procesorul nu se incinge, nici placa video, nu stiu ce are... am windows 7 enterprise 64bit.