| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

E un tip in scoala care a decodat la ora de informatica niste telefoane de mergeau doar pe vodafone acum merg si pe cosmote... Vreau si eu un tutorial pentru un telefon LG T300 imi trebuie si cablu de date pentru ca nu am. Ce program imi trebuie sa-l decodez de acasa? In mare care sunt pasi care trebuie sa-i urmez?

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Nu poti

| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Mda l-am chemat pe tipu ala la mine si mia decodat telu de pe pcu meu...deci va contrazic ca "nu se poate" trebuie doar putina stiinta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si nu ne spui si noua ce a facut? Aaa... da nu stii sa explici.

| paise30GTaSanAndreas a răspuns:

Nu poti sa il decodezi de acasa