| Laurbn a întrebat:

Ecranul laptopului s-a stins din senin uitandu ma pe Youtube, tastatura inca mergea si sunetul 1 min aprox rezultand ca este de vina placa video.
L am desfacut verificand memoria ram si bateria, acum nu mai porneste nici nu mai primeste curent avand incarcatorul bun, verificandu l.
Ce poate avea?!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

S-a ars.
Cumpara altul!

| LisaJulie a răspuns:

Cat de vechi este laptopul? La alea mai vechi de 5-6 ani se întâmplă des.Placa video la astea făcute prin 2010 e fragila și se arde ușor mai ales dacă este folosita mult.