| TwixulDrept a întrebat:

Este bun nokia 5230? Mie imi place. Voi ce parere aveti? big grin

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Depinde de gusturi. Da îi făinuţ. Eu am 7210 supernova.Nokia îs cele mai bune şi fiabile de pe piaţă. Chiar şi astea făcute în România.

| shalimar a răspuns:

Este un telefon foarte bun, mai ales in raportul calitate pret.am telefonul asta de cand a aparut pe piata si sincer nu m-ar incanta acum nici macar un n95. e fiabil, intuitiv, maleabil.camera e de 2 mp, dar nu ma deranjeaza aspectul asta. n-am facut decat o poza cu el si aia din curiozitate.este un cititor mp3, calitatea sunetului este buna, dar nici pentru asta nu il folosesc.conexiunea la internet este super, navighezi foarte usor atat pe pagini pentru mobil cat si pe paginile normale de net.pe home screen poti alege din mai multe aplicatii din care iconite pentru anumite meniuri sau chiar bookmarkuri, taskuri si cea care o folosesc eu, bara cu pozele celor din agenda astfel apelezi mult mai repede fara a mai intra in contacte.este un telefon tactibil. poti umbla pe el cu absolut tot ce vrei:varful unui creion, unghia, bricheta(spre deosebire de samsung corby care este sensibil la caldura, nu la atingere). de asemenea are accelerometru(parca asa se chema) deci poti roti ecranul in orice moment si la ce aplicatie vrei.are navigator, deci daca ai conexiune la internet, nu te vei mai rataci.mai are si radio, pentru drumuri mai lungi.este un telefon foarte bun si il recomand cu caldura.de asemenea suporta card micro sd pana la 8 gb.eu am card de 2 gb pe care am toate pozele din calculator si vreo 2 ore de muzica, aplicatii multicele descarcate de pe net si vreo 20 de teme.iti recomand sa il cumperi, iar daca il ai deja, sa il porti cu placere.

| Xonia a răspuns:

MIe imi place
Nu stiu daca e bun
PRobabil...

Răspuns utilizator avertizat
| Mihaela_9047 a răspuns:

Dupa parerea mea este un telefon foarte bunwinking
judecand dupa pret materialele din care este facut
si mai ales daca este de la nokiawinking
eu til recomand
este si foarte stas' super elegant o camera modesta de 2 mp ce sa mai e un telefon bunwinking merita sa il cumperi :*

| Alex57855435786 a răspuns:

Salut.Este destul de bun eu mi-am luat unul de 4 ani si nu s-a stricat deloc, si l-am scapat pe jos dar nu a patit nimic mai am 4 luni si face 5 ani de cand nu sa stricat.Deci eu zic ca merita bani. funda plizzzzzz

| AlexCopchilu a răspuns:

Salut! Eu am acest telefon si este foarte
bun... eu mi-am descarcat si spb shell si este nemaipomenit