| Chrissty a întrebat:

Este o intrebare mai incurcata de data aceasta : Cum as putea dezinstala un program daca nu imi apare lista de dezinstalare? Multumesc mult .

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi in Program files, acolo apar toate programele. Dai clic dreapta pe el si apoi Delete. Daca nu merge asa poti folosi Unlocker, este un programel gratuit, il gasesti pe site-ul oficial. Succes si numai bine!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Chrissty explică:

L-am mai avut in calculator si aprea ca si cum ar fi instalat.La dezinstalare a fost simplu pentru ca aparea in lista, insa acum nu stiu ce se intampla.
Oricum multumesc pentru ajutor.

| Icsdee a răspuns:

Descarca programul "Revo Uninstaller Pro" de pe google, poate asa il poti dezinstalawinking