| DestinyDD a întrebat:

Este posibil ca un utilizator yahoo sa nu fie logat pe messenger desi cand scanez ID-ul cu un program din acela de detectie apare a fi pe invisible? Mai exista un alt mijloc sigur de a detecta pe cineva care este pe invisible in afara site-urilor acelea?

2 răspunsuri:
| RappaDanny a răspuns:

Da e posibil, pentru ca programele acelea nu sunt sigure 100%
Eu iti dau un site pe care poti verifica, mie asta mi-a mers de fiecare data 100%
http://81c95c89.dyo.gs dai click sus in colt dreapta skip add si merge

| Ioana_2462 a răspuns:

Da sunt undele care fac asa...da intra pe pulso.ro acolo e sg daca e sau nutongue