| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil de a folosi versiunile mai vechi de aplicatii pentru iphone 3g ios 4.1.2 facebook / messenger, instagram, google chrome, etc? Daca da, de unde le pot downloanda si eu un link? Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai daca ai jailbreak, ai cydia. Deci doar cauti ce iti trebuie acolo si instalezi.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Trebuie sa faci jailbreak la iphone.

| Jipa95 a răspuns (pentru sltlp):

Am jb, am tot pe el eu vreau doar sa ma ajuti in legatura cu intrebarea mea daca esti amabil si te pricepi happy

| sltlp a răspuns (pentru Jipa95):

Pai daca ai jailbreak, ai cydia. Deci doar cauti ce iti trebuie acolo si instalezi.

| Andryez a răspuns:

Aplicatiile de genul asta, o sa-ti mearga mai greu pe Iphone 3G, pentru ca sunt updatate pentru noile generatii de Iphone, dar incearca, uite aici un site bun, merit funda pentru asta :))
http://iphoneapplicationlist.com/apps/