| anonimguy3 a întrebat:

Este un PS4 compatibil cu TV meu? Am un LCD Sony Bravia KDL-32L40xx din 2008. Din cate am inteles ca sa fie compatibil tv cu ps4 trebuie sa aiba intrari HDMI, si tv meu are 2 intrari HDMI. E compatibil sau?

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

E compatibil, doar iti trebuie si un cablu HDMI sa conectezi ps-ul cu TV-ul.

Bft!

| anonimguy3 explică (pentru Jipa95):

Pai PS4 vine la pachet cu cablul hdmi so gg wp :X

| Jipa95 a răspuns (pentru anonimguy3):

Uite unboxing-ul aici : https://www.youtube.com/watch?v=yTmN5kG93Gc dar din pacate, nu vine cu cablu HDMI, trebuie achizitionat separat.

Bft!

| anonimguy3 explică (pentru Jipa95):

E nu e asa scumb un cablu hdmi so...happy

| SilviaDulcik a răspuns:

JazeR, lasa glumele ca sunt prea de tot.

| anonimguy3 explică (pentru SilviaDulcik):

Am zis ceva haios? straight face