| g3orge13 a întrebat:

Este vreo modalitate prin care ma pot conecta la internet folosint modem de la Zapp Z025a fara sa folosesc Online Express?

4 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Din pacate nu...doar daca te pricepi foarte bine la programare, mai exact pe Linux(insa, daca te referi la a incerca sa te conectezi fara sa accesezi serviciul ZAPP de internet - adica fara sa platesti, NU se poate).

| catthshshshs a răspuns:

Nu cred. Eu folosesc Zapp Z020 si a trebuit sa instalez driverul pe care l-am primit. Propriu-zis, Zapp Online Express este cel care iti permite conectarea la net.

Răspuns utilizator avertizat
| alutzik a răspuns:

Nu stiu.