| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Este vreo problema daca pun telefonul [samsung galaxy s2] in fiecare seara la incarcat chiar daca nu e descarcat complet? Il pun asa fiindca era odata jumate plina si dimineata era goala bateria. Ziua mai intru pe net, etc. se descarca dar nu complet si seara il pun la incarcat daca bateria este 50% sau mai putin. Are ceva?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Da, si la orice telefon are ceva, se strica bateria. De obicei, la incarcat se pune daca are cam 30% baterie sau mai putin. Pe moment nu va fi nimic. In timp vei vedea