| elena_6631 a întrebat:

Eu obisnuiesc sa comunic pe Skype cu amici, si azi a aparut o problema, mai exact cand vreau sa ma conectez imi scrie : Disc plin. Stie cineva cum sa rezolv treaba asta? Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| costyvas a răspuns:

Buna. Vezi daca mai ai spatiu pe C:... fiecare program are nevoie de ceva spatiu pe HDD in momentul rularii( fiserul buffer este in C:/Windows/Program Files/Temp). Incearca si reinstalarea Skype'ului. Bafta, Costi!

5 răspunsuri:
| mafi5 a răspuns:

Buna!
poate ai gresit numele sa parola. daca nu mer inseamna ca cineva ti la blocatsad. fa-ti alt cont si informeaza-ti prietenii de noul cont!
bafta!
fundaaaaaaaaaaaaaaaaa?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aceiasi probleme si nu stiu ce sa fac crying((((((pliz ajutati-ma si pe mine va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elibereaza sau sterrge ceva de pe discul d ori c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinitiaza-l si mai incearca odata.

| shalunishkaitsme a răspuns:

Am fix aceeasi problema si stiu ca am mai avut-o odata si o rezolvasem, da nu mai tin minte cum...