| MariKa9 a întrebat:

Eu tot intru pe google chrome. si cum intru pe o pagina sau pe pagina principala zice "conexiunea nu este privata" si nici pe internet explorer nu pot inttra pe nici o pagina ca la fel zice// si arata un lacatel rosu, cu aceasta problema ma confrunt de ieri. va rog eu muult. ceva idei? funda. pls raspunsuri repedeeee

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Daca esti conectata singura la internet sau in o retea privata, probabil ai niste virusi. Daca esti conectata la o retea publica, gen router fara parola, vezi ca sunt sanse sa fie cineva conectat care fura date.