| marianamay a întrebat:

Eu vreau sa sterg persoanele de pe facebook care nu sunt din orasul meu sau ma rog din orase diferite de orasul meu.
Cum pot face sa ii gasesc ca sa ii pot sterge?

Răspuns Câştigător
| 3333333 a răspuns:

Intri pe facebook, mergi sus in dreapta, iti apare un lacat, dai click acolo, si dai click pe " Cum blochez o persoana care ma deranjeaza?" Scrii acolo numele persoanei respective sau intri la aceea persoana pe profil, acolo unde iti apare " prieteni" dai " sterge din lista de prieteni". Sper ca te-am ajutat.winking

1 răspuns:
| Petre_Daniel_Tirziu_1997 a răspuns:

Scrii la cauta:numele orasului.Intri si acolo vezi ca iti apar prieteni de acolo.