| geooor a întrebat:

Evolio Evotab Fun sau Allview Speed City? Am 13 ani deci o vreau pentru gaming, browsing.

2 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Eu unul ti-o recomand pe aceasta: http://bit.ly/19hK7cK am analizat componentele celor doua tablete si am ajuns la conlcluzia ca aceasta sta mai bine la capitolul gaming.

Pe acel site gasesti si parerile celor care au cumparat deja.

| Awesoman a răspuns:

Allview Speed City. Nu-ti recomand Evolio Evotab Fun deoarece :
- display-ul foarte prost.
- touch screen foarte imprecis
- performante scazute.
- deblocarea : Deși tableta beneficiază de un buton "home" fizic (nu touch), foarte accesibil, deblocarea se face cu unul dintre cele mai mici și mai prost poziționate butoane.
Clar Allview.