| Marius925990 a întrebat:

Exista adaptor din mufa de net(8pin-dinaia cum intra in pc) la mufa de telefon 4pin?

1 răspuns:
| SmokeyEye a răspuns:

Sa ai net pe telefon prin ethernet? Adaptor de la mufa LAN la cea care intra in tel pentru incarcare( gen miniUSB)?
HaHa, internet pe telefon, prin fir. Adaptor dinasta este: http://www.clubafaceri.ro/......21189.html dar e pentru usb normal, cu 4 pini, apoi iti mai trebuie un alt adaptor de la usb la miniusb sau ce tip de mufa ai tu la telefon. Dar netul nu va functiona.Iti trebuie placa de retea si merge doar pe windows, linux, mac. Nu pe sisteme de operare precum ios sau android. Cumpara-ti un telefon cu wi-fi.