| User a întrebat:

Exista program cu care sa poti vedea cine ti-a dat ignore? Am auzit ca ar exista, dar pe google nu am gasit nimic straight face

7 răspunsuri:
| User explică:

@pety. da, am auzit ca ar exista. acum nu stiu, exista sau sunt doar zvonurihee hee. daca exista program cu care sa te stergi din lista altora ma gandesc ca ar putea exista si program sa vezi cine ti-a dat ign...problema e ca nu stiu cum se numestesad

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu azi am dat ignore la cineva si sper sa nu afle ca eu am fostlaughingoricum si eu tot site-urile astea le stiu ca sa afli cine e pe invisiblewinking

| mikey a răspuns:

Buna.
Interesant. Din pacate nu stiu cum se numeste.Nici nu am auzit de asa ceva. O sa urmaresc raspunsurile acestei intrebari.Sunt curioasaatongue
O zi buna! papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff, eu nu stiu program de verificat daca cineva ti-a dat ignore, in schimb poti verifica daca o persoana este invisible, online, offline. si daca, sa zicem, tie in lista acea persoana iti apare offline, iar cand il verifici cu www.ydetector.com sau www.invisible-scanner.com apare ca e online, e clar ca ti-a dat permanently offline sau chiar ignore :).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate paule nici eu

| n00ne a răspuns:

Asa ceva nu exista, dar in schimb poti vedea daca pers care presupui ca ti-a dat ignore e online/offline/invisible intra aici : www.imvisible.ro