| anonim_4396 a întrebat:

Exista sigurante in tabloul sigurantelor pentru boxele din interiorul masinii la Volkswagen? Brusc nu mi s-au mai auzit boxele din fata-stanga si ma gandesc ca o fi vreo problema.

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Nu au treaba sigurantele masinii cu ale difuzoarelor. Daca exista asemenea sigurante le gasesti numai pe firul + al difuzoarelor. Verifica cablurile care trec prin usa stanga, (trebuie sa desfaci tapiteria usii), player masina...