| SmilerXd a întrebat:

Exista vreun hack de like-uri pe facebook la poze? Va rog frumos dati-mi un site ceva. Am cautat pe net, am vazut si pe youtube dar nu ma pricep, iar la unele trebuie cu bani. Va rog, help me!

3 răspunsuri:
| uninvited66 a răspuns:

Raspunsul e foarte simplu. Sunt n programe ce iti pot genera like-uri. Daca ai si putina minte poate chiar cu miile. Dar pentru ce? ca vrei sa te dai mare. Mai bine nu te ajut laughing)

| itsoft a răspuns:

Da

| Krixxus a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=odY1_gHbWtQ

e clip facut de mine, merge 100% urmeaza pasi si o sa iti mearga, daca nu ai inteles ceva intreaba-ma :)