| anda1313 a întrebat:

Exista vreun program care se instaleaza la mess si in momentul cand intra cineva pe invizibil iti arata oricum? Sau e doar varianta clasica iti arata cand intra online? Stiu ca exista site-ri gen imvisible.ro, dar ma intereseaza strict pe mess.

Răspuns Câştigător
| Suzy a răspuns:

Exista din pacate doar varianta clasica :|
http://www.imvisible.ro/

8 răspunsuri:
| Kqzu97 a răspuns:

Messenger 10

| Suzy a răspuns:

La multi ani! big grin

| AleandraIleana98 a răspuns:

Nu cred ca exista sa instal la mess dar uite aici scrii id si iti arata daca e pe invizibil sau e online www.vizgin.com si la multi ani!

| drg1994 a răspuns:

Nu exista dar ar fi belea frate sall

| chrysa99 a răspuns:

Exista mess 10 si iti arata poza contactului respectiv arata poza lui mai gri...La multi ani!

| AaNnCcUuTtZzAa a răspuns:

La multi ani!

| stefy99 a răspuns:

Daca vrei intra pe www.aflastatus.ro si ii scrii id si vezi daca e online invisible sau offline