| iulyana a întrebat:

Exista vreun program prin care muzica sa se auda mai tare? Deci am boxele de la pc date la maximum si volumul din winamp la fel si volumul din bara tot asa. Pot sa fac in asa fel sa se auda mai tare? E vreun program ceva sau aiurez eu?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde ce boxe ai.tonguetongue si depinde prin ce sunt conectate.(ma refer daca ai statye sau nah.tonguetongue). dar eu nu amgasit pana acum niciun pe rogram. daca gasesc. tu o sa fi prima care il primesty.tonguetongue

| Dan_Dănuț_1988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exita o aplicatie pe magazin play de marit volumu la telefon sau tableta eu o flolosesc pe telefon si merge super

41 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Ia-ti 2 boxe de nunta si un subwoofer cum vezi pe la discoteca si atunci sigur ai volum! big grin

| Broadband a răspuns:

Ia-ti 2 boxe de 15 toli cu amplificator incorporat si iti garantez ca aud si mortii

| daniDeeDee a răspuns:

Aiurezi tu laughing

schimba-ti boxele tongue

| lifeForJesus a răspuns:

Umbla la: Volume control... poate e dat mai mic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba-ti boxele. Incearca un sistem audio 5. 1...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reglezi EQ-ul la maxim. Apar distoriuni și alte artefacte, but hey... ți-am dat răspunsul corect, aia chiar mărește volumul.
Alte soluții:
- alt sistem audio (nu neapărat 5. 1, puternic să fie dacă vrei volum, 5. 1 nu e pentru muzica mp3, doar dacă asculți DTS)
- altă placă de sunet cu SNR mai mare
- muzică înregistrată mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti dfx dopa nettongue astia sunt planta

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dfx:*"*astia sunt planta ti-l mareste volumul dar nu chiar asa de tare:*un sfert din volumul boxelor tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia dupa net vlc media. Video se aud de 4 ori mai tare iar melodiile de 2 ori mai tare. Cel mai bun dar trebuie sa il setezi. daca nu stiu ma gasesti la id:razvan_mafiotu49

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da flx il descarci de pe google

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aiurezi tuulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba boxele

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista un program ca sa se aua mai tare, doar intra pe linkul de mai jos si descarca-l...
http://www.winamp.com/plugin/izotope-ozone/79374

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia programul audioburst fx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma da vorbiti frumos cu fata (in cazul unora)

Programe care sa mareasca volumul sunt. dar nu si claritatea acestuia... Daca iti maresti volumul "fortaT" posibil sa iti canalul de la boxe sau boxa ...Parerea mea este sa-ti cumperi un Sistem Audio 5. 1 daca vrei sunet tare

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dfx : este un program bunicel si al are si un prieten si mere dar nu e cine stie ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru voi am google am rasp de ce santeti asa de rai si nu ajutati oameni care nu prea stiu sa umble macar un mic ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un subufar sa vezi cum se aude

| George007 a răspuns:

Cumparati alte boxe mai mari :X laughing

| Tutzii a răspuns:

Sound forge iti garantez eu