| Mateaş_Ionuţ_Daniel_1992 a întrebat:

Exista vreun risc sa fac cost suplimentar la abonamentul digi omtim nelimitat? Daca da va rog sa imi spuneti!

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Daca dai SMS-uri in afara retelei Digi

Adica daca dai un sms in VODAFONE, ORANGE sau TELEKOM(cosmote+romtelecom) costul este de 1.24 euro pe un sms.

Si daca suni in strainatate (si nu e pe reteaua Digi, si este o alta retea decat digi... costul suplimentar este 4.96 euro pe un minut de vorbire.

In schimb, cand suni pe toate retele din Romania, ai nelimitat pe toate, si nu risti sa intri in cost, doar daca dai sms in afara retelei.