| anonim_4396 a întrebat:

Explicati-mi va rog si mie unde trebuie sa umblu pentru ca tastatura mea sa functioneze corect.Adica unde e tasta cu semnul intrebarii la mine e liniuta...si asa mai departe. pana acum era totul in regula.Und etrebuie sa umblu sa o fac cum trebuie_Funda si vot pentru restul.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca, fara sa-ti dai seama, ai schimbat limba din engleza in romana.
In Taskbar (bara de jos) trebuie sa ai limba, acum simbolizata RO. Da click stanga si schimba in EN English (United States) si tastatura trebuie sa revina la normal.

2 răspunsuri:
| PreaTareღ a răspuns:

Se numește TakBar ce cauți tu.
Se află la bara de jos lângă sonor si internet si aplicații (YM, Skype).
Pa, pa.