| Geronimo9234341 a întrebat:

Fara sa vreau am descarcat un program,, Security Scan"...si nu mai pot scapa de el crying. L-am sters si nimic.Cum pot scapa de el? mi-a blocat toate aplicatile crying(?

4 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Intra in start>allprograms>accesories>systemtools>system restore si dai tu cu 2 3 saptamani in urma o sa iti restabileasca setarile de acum 3 saptamani ce ai mai instalat in timpul asta prog joc sau altceva dispare bafta

| KIibrDM a răspuns:

Pai schimbati windows-ul.Eu iti recomand windows xp service pack 3.

| coco514 a răspuns:

Incearca asa intra in contorl panel si dai la add or remove program cauti progamul security scan si ii dai remove happy succes

| eddy_5426 a răspuns:

Deci Intri in start dai control panel dai Add or Remove Programs il cauti acolo si dai REMOVE happy cpl; p