| purple97 a întrebat:

Folosesc Google Chrome.Cum pot sa sterg un e-mail? Adica. daca vreau sa ma loghez pe un site.am acolo doua casute : Email or nickname si password, iar daca dau dublu click pe aia cu e-mail imi apar mai multe.cum pot sa fac sa nu`mi mai apara niciunul? Multumesc mult. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| alice014 a răspuns:

După ce dai click pe căsuţă, selectează adresa (să se facă albastră - nu da click) şi apasă pe Delete (de pe tastatură).