| Zaxo7 a întrebat:

Fratilor Am o problema Am dus pc la un centru de reparatii Pentru ca mi se stricase Dvd-rw Si am cumparat unul de la ei care nu se potrivea adica nu mil vedea Biosul Si nu vroiau sa mi-l schimbe decat daca ma duc cu unitatea. In fine... eu aveam probleme cu windowsul care trebuia reinstalat Si destepti aia s-au gandit sa il instaleze ei Si miau bagat un Un windows Xp, Microsoft 2002 Xp Professional Ceva de genu Si Niste programe si Anume Nero 8, Nod32 Antivirus, Aida 64, Intel 536EP V.92 Modem, Si alte Bazaconii Drivere pentru placa de net audio si video E si de atunci Imi merge PC ca un trabant cu 1 roata Ma inebunesteeee am reinstalat windowsul si tot degeaba mentionez ca inainte mergea Ceas Nu stiu ce sa mai fac Vreo Idee ceva?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Daca ai reinstalat windows-ul teoretic ar trebui sa mearga foarte bine, deoarece acele bazagonii cum le spui tu, de fapt sunt niste programe foarte utile ce se instalesaza in C, deci in partitia windowsului! sunt 2 variante
1. ori ai isntalat tu gresit windowsul
2. ori ti-a luat ceva din memoria RAM ti-au furat o placuta sau poate, neintentionat au uitat sa o puna inapoi daca au umblat pe placa de baza! Du-l la ei, si stai acolo pe capu lor pana iti face un windows bun, sa se miste bine!

1 răspuns:
| MrRava13 a răspuns:

Du-te la ei si spune-le problema. Daca sunt baieti de treaba ar trebui sa ti-l schimbe la loc si sa scapi "ieftin"big grin!