| AlexAndrei96 a întrebat:

FUNDA! 1 sau LG G2? Tineti cont de camera, jocuri, difuzor, si cum ruleaza. Vreau un telefon pentru jocuri in general, muzica si Facebook. Daca stiti vreun telefon mai bun pana in 15 mil...

6 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Nu stiu daca gasesti ceva mai bun sub 15 mil. totusi nu are slot de memorie deci daca iei ia-l de 32 sau 64 daca este pentru ca daca iti instalezi-7-8 jocuri mari ramai fara memorie de stocare

| AlexAndrei96 explică:

Sony Xperia 1 sau LG G2*?

| MariuSSer a răspuns:

Samsung-galaxy-note-ii

| Paharcuapa1990 a răspuns:

Allview X1 soul este un telefon foarte bun pentru jocuri si are si 32GB memorie interna, muzica se aude foarte bine si tare, este un telefon care isi merita banii
http://bit.ly/1r1JGs9

| AlexAndrei96 explică (pentru Paharcuapa1990):

Pot face upgrade la Android? E genial.

| Paharcuapa1990 a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Da, poti face