| Geogrge a întrebat:

FUNDĂ!
Am After Effect CC 2014 si cand salvez un un project in format video, gen.AVI iar apoi pornesc clipul se mișcă cu lag, de ce? ce-i drept că și până mi se salvează un intro de 6sec durează cam 1-2 min.

De ce? Ce pot face?

1 răspuns:
| casher a răspuns:

Nimic. E de la RAM.
Uploadeaza-l pe Youtube, pe privat. Vezi cum a iesit, daca are buguri vizuale sau ceva il lasi pe privat. Daca e cum ai vrut sa iasa dai pe public.
Niciun videoclip nu il poti vizualiza normal. Neaparat pe Youtube daca vrei sa te uiti la un intr-o.
Pentru ca intr-o-urile (sau orice videoclip din baie) consuma super mult din cauza efectelor etc.